Na ten moment

jak widzisz nie wszystko jest tu jeszcze skończone, jednak nie przeszkadza to, abyśmy już dzisiaj umówili się na spotkanie. Refleksologia to wspaniały sposób na głębokie odprężenie. Pomaga nam chronić nasze zdrowie, a przede wszystkim jest bardzo skuteczną terapią przy różnych schorzeniach – od osłabionej odporności immunologicznej, po stany depresyjne. Praktykę swą prowadzę głównie w Toruniu, jednak dojeżdżam do klientów na obszarze całego województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli jesteś ciekawa/ciekawy czy refleksologia mogłaby pomóc Tobie, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Wystarczy, że zostawisz wiadomość, a ja się z Tobą skontaktuję. Możesz też do mnie napisać na Facebooku. Link do mojej strony znajduje się w prawym górnym rogu. Znajdziesz tam również wszystkie aktualności.
REFLEKSOLOGIA STÓP

REFLEKSOLOGIA STÓP

Sesja refleksologii stóp w połączeniu ze stymulacją energetyczną kanałów energetycznych.

REFLEKSOLOGIA DŁONI

REFLEKSOLOGIA DŁONI

Wprowadza w stan głębokiego odprężenia całe ciało i umysł. Czasem jest alternatywą dla refleksologii stóp, a czasem jej uzupełnieniem.

JAPOŃSKI KOSMOLIFTING

JAPOŃSKI KOSMOLIFTING

Japoński KosmoLifting jest nieinwazyjną metoda odzyskiwania naturalnego piękna twarzy i uwolnienia jej od efektów działania czynników powodujących jej starzenie się. Jednocześnie w pełni odpręża ciało i umysł.

Bądźmy w kontakcie

Napisz lub zadzwoń. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Dzwoń śmiało

Monika Celmer 
+48 698 566 262
Pon.-Pią, 10:00-21:00

Działam na obszarze województwa
kujawsko-pomorskiego

Zostaw Widomość